Skrzydlate Ranczo
tel.kom.508-359-413
Nawigacja N51°55'90''. E23°52'11''
Suszno, 10 minut jazdy do Jeziora Białego
ranczo
ranczo
ranczo
ranczo
ranczo
ranczo
pokoje
pokoje
pokoje
pokoje
pokoje

images/ranczotlo


Zapraszamy serdecznie do stylowego, całorocznego pensjonatu agroturystycznego. Na ogrodzonej posesji znajduje się bezpieczny oświetlony parking.

Oferujemy przytulne 2, 3 i 4-osobowe pokoje z łazienkami. Na parterze posiadamy duży pokój i łazienkę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo a do drzwi prowadzi łagodny podjazd dla osób poruszających się na wózku.

W pokojach znajdują się telewizory oraz złącza satelitarne umożliwiające podłączenie przywiezionego własnego dekodera. Do wyłącznej dyspozycji gości duża, w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, piekarnik, mikrofala, naczynia itd.) dająca gościom możliwość przygotowywania ulubionych posiłków. Dla chcących odpocząć od gotowania możliwość zamówienia pizzy lub gyrosa z dowozem albo pieszej przechadzki do pobliskiej karczmy. Raj dla grzybiarzy i zbieraczy jagód stanowią pobliskie lasy i zagajniki. Okoliczne jeziora i rzeki obfitują w wiele gatunków ryb, co ucieszy wędkarzy.

Blisko (ok. 2 km) do muzeum, kościoła, kina czy marketów (Tesco, Biedronka, Lidl, Stokrotka) a do Jeziora Białego 10 minut jazdy samochodem.
Dla lubiących aktywny wypoczynek bliskość szlaków rowerowych m.in. przez Jez.Glinki do Jez.Białego a także możliwość wzięcia udziału w spływach kajakowych malowniczym Bugiem, jedyną nieuregulowaną rzeką w Europie, gdzie można zaobserwować bobry. W okolicy wiele zabytków do zwiedzania(informacje o atrakcjach, festynach i lokalnych imprezach u gospodarzy lub w Punkcie Informacji Turystycznej). W lipcu Międzynarodowe Poleskie Lato Z Folklorem we Włodawie.
Po całym dniu można wypocząć na dwóch zadaszonych tarasach lub w dużej, oświetlonej altanie.
Duży salon umożliwia organizację wieczorków tanecznych, urodzin, bankietów czy komunii.
Na terenie posesji jest mini - muzeum techniki lotniczej, m.in. MIG-21.
ściezka rowerowa z Włodawy do Okuninki 6km.


ranczo
ranczo
ranczo
ranczo
ranczo
ranczo